Apartmán Hosín

Ubytování v soukromí

Dovolená v jižních čechách

V Hluboké nad Vltavou najdete jeden z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších zámků v České republice. V blízkém okolí se nachází lovecký zámeček Ohrada, v jehož těsné blízkosti najdete zoologickou zahradu. Samotné město poskytuje svým návštěvníkům možnost jak kulturního, tak sportovního vyžití.

Zámek Hluboká

Státní zámek Hluboká je spolu s rozlehlým parkem významným romantickým areálem. Turistům nabízí čtyři prohlídkové okruhy.

Zámek Ohrada

Zámek byl postaven v roce 1842 pro knížete Schwarzenberga jako lovecký zámeček. Sloužit k pořádání honů a honosných loveckých slavností. V současné době zde sídlí Národní zemědělské muzeum, které zde představuje své Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství. Můžete zde obdivovat například sbírky loveckých trofejí, vycpaných zvířat a zbraní.

Zoologická zahrada Ohrada

Zoologická zahrada Ohrada je ideálním místem pro relaxaci. To věděl již Adolf Schwarzenberg, který ji založil a podílel se na jejím rozvoji. Dnes je zde k vidění přes 200 druhů živočichů, většina z nich pochází z Evropy a mírného pásmu Asie. Zoo Ohrada nabízí návštěvníkům po celý rok příjemné a klidné prostředí. Zoologická zahrada sousedí s loveckým zámečkem Ohrada.

Adrenalin park

Adrenalin park je spolu s lanovým centrem součástí sportovně relaxačního areálu. Ve výšce
8m nabízí lanové centrum návštěvníkům 23 překážek. Více na www.areal-hluboka.cz

Hřiště Adventure minigolfu

Hřiště se skládá z 18–ti jamek různé obtížnosti. Žádný dress code a velmi jednoduchá pravidla, to je Adventure minigolf. Hřiště je navíc krásně osvětleno a nabízí tak neobvyklý večerní zážitek plný dokonalé romantiky.

Golfové hřiště

Golfové hřiště se rozprostírá na ploše 68 ha pod zámkem Hluboká v nádherném přírodním prostředí. Na hřišti se nachází 27 jamek a příjemné klubové zázemí.

Rezervace

Rezervujte rychle a jednoduše